Neden Biz

Neden Biz

 1. Arkamızdaki Güç

Özel Uçar Yükseköğretim Kız/Erkek Öğrenci Pansiyonu gücünü; temelleri 1957 yılında atılan, 1997 yılından beri Altunizade/ Üsküdar hizmet veren Uçar Grup ‘dan almaktadır. Hyundai bayisi olan Uçar Otomotiv Türkiye’nin örnek plazaları arasındadır. (www.ucarotomotivgrup.com.tr)

 1. Öğrenci Odaklı

Tasarımdan- yönetime öğrenci ne ister, öğrenci neyden memnun olur diye düşündük ve sizin istekleriniz doğrultusunda da karar verdik, sizlerle gelişmeye devam ediyoruz.

 1. Profesyonel Ekip

Alanında uzmanlaşmış, yeniliklerini takip eden ekibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.  Günün her saatinde ulaşabileceğiniz idari personelimize sağlık başta olmak üzere diğer tüm konularınız ile ulaşabilirsiniz.

 1. Güvenlik

7/24 Güvenlik hizmeti, 37 çevre kamerası ile her daim güvence altındasınız. Odalarınıza gelen misafirleriz sizlerin onayı ile içeri alınırken, kargo-paket servis hizmetler için ise teslim alma noktası giriş kapısıdır.

 1. Teknik Özellikler
 • 500 tonluk soğuk su deposu
 • 4,5 tonluk sıcak su deposu
 • Jeneratör
 • Merkezi sistem otomatik ısınma sistemi
 • 30 dk alev almaz oda kapısı
 • Son yayınlanan yangın ve deprem yönetmeliğine uygun bina
 1. Havuz Cafe

Şile’de yiyebileceğin en lezzetli yemekler, içebileceğin en taze kahveler ve ders dışında sosyalleşebileceğin en iyi adres Havuz Cafe. Sadece Öğrenciye yönelik hizmet veren Havuz Cafe sabah 08.00-02.00 saatleri arasında günün tüm öğünlerine ihtiyaç verecek şekilde oluşturulmuştur. Havuz Cafe oda servisi hizmeti vermektedir.

 1. Konum

Işık Üniversitesini hemen ön tarafında bulunan Özel Uçar Yükseköğretim Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu aynı zamanda;

Şile-Işık Üniversitesi Minibüs Hattı önünde

Şile Devlet Hastanesine 1,5 km mesafe

Markete 1 km mesafede

Eczaneye 1,5 k mesafede yer almaktadır.

Şile- İstanbul otobüs durağina ise 600 metre mesafededir.

 1. Bagaj Odası

Öğrencilerimiz bagaj odasına dönem içerisinde bavullarını koyabileceği gibi, yıl sonunda bagaj odasında eşyalarını ücretsiz olarak depolayabilirler.

Kısacı Tüm İhtiyaçlarınız Cevabı Özel Uçar Yükseköğretim Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonunda